Witamy polską złotą jesień, a z nią eklektryczną mieszankę trendów, w której klasyka przeplata się ze zmysłowością. Jak każda pora jest ona również idealna do wyrażenia siebie poprzez stylizacje.

Oto inspiracje ze światowych wybiegów, które będą królować w sezonie jesień/zima 2020/21.


Najważniejsza tkanina tej jesieni i zimy to aksamit. Tę zmysłową i odrobinę ekscentryczną dzianinę będziemy nosić zarówno w wersji klasycznej czerni, jak i w wielu odcieniach beżu, zieleni oraz szaroś
ci. Aksamitne sukienki czy dresy są niezwykle przyjemne, rewelacyjnie dopasowują się do sylwetki, a przy tym są bardzo miłe w dotyku i komfortowe. Welurowy dres to już nie tylko strój do uprawiania sportów, ale stylizacja w której można pójść nawet na randkę, czy spotkanie z przyjaciółmi.

Energetyczne wzory zwierzęce od lat mają stałe miejsce w modzie. Dodają charakteru stylizacji i nie bez powodu są uwielbiane przez kobiety. Pluszowe, kolorowe, miękkie kożuchy oraz tzw. „alpaki” wciąż będą jednym z bardziej pożądanych okryć wierzchnich tego sezonu. Są ciepłe i komfortowe, miękkie i przytulne. Klasycznie proste - czarne lub kremowe – albo różnobarwne z oryginalnym printem prezentują się elegancko i stylowo.

      

   
Jak widać trendy tego roku rozchwieją jesienną aurę i zaskoczą oryginalnością, łączoną z klasyką. Ten sezon jest wyjątkowo bogaty w barwy oraz tkaniny, każda kobieta odnajdzie w nim coś dla siebie. :-)