Pragniesz być kobietą silną i niezależną, która poprzez swój styl wyraża samą siebie? Chcesz być zauważona, doceniona, potraktowana jak ktoś wyjątkowy? Zwróć uwagę na ubrania, które sprawią, że będzie czuła się kobieco i swobodnie, dodadzą pewności siebie, podkreślą zmysłową klasę i wdzięk.

 

 

Dobrze skrojona marynarka, komfortowa, oddychająca bluzka z naturalnej tkaniny (idealnie sprawdza się wiskoza) oraz czarne lub granatowe klasyczne spodnie, które podkreślają walory sylwetki, a przy tym nie gniotą się i gwarantują wygodę podczas wielu godzin pracy – to bazowe elementy kobiecej szafy. Wiele kolekcji niemieckiej marki Betty Barclay czy Gerry Weber projektowanych jest właśnie z myślą o współczesnych, pracujących,  wymagających kobietach. Dobra jakość tkanin, umiarkowana cena i możliwość łączenia ze sobą różnych elementów kolekcji stwarza praktycznie nieograniczone możliwości, aby każdego dnia wyglądać inaczej, ciekawie, interesująco, świeżo.

 

Żakiet Betty Barclay

Żakiet "Chanel" Betty Barclay

Cena: 429,00zł

Kup w sklepie
Spodnie Granatowe Betty Barclay

Spodnie Granat Betty Barclay

Cena: 349,00zł

Kup w sklepie
Bluzka Kremowa Betty Barclay

Bluzka Kremowa Betty Barclay

Cena: 199,00zł

Kup w sklepie

 

Dobrze, że nie ma jednego, sztywnego kanonu budowania wizerunku silnej kobiety. Możesz więc śmiało wyrażać strojem to, co masz w sobie – komponując nietuzinkowe, szalone, barwne i radosne out fity. Pozwól sobie czasami na szaleństwo ze strojem. Nawet konserwatywna brytyjska polityk Theresa May na wizytę u Brytyjskiej Królowej włożyła elegancką sukienkę i szpilki w panterkę. Jej wizerunek wzbudził wiele pozytywnych emocji i spotkała się z sympatią kobiet na całym świecie. Nie powinnyśmy więc bać się swojej kobiecości, trzeba ją pielęgnować i czerpać z niej jak najwięcej. Pamiętajmy jednak, że należy to robić z wyczuciem.

 

Jesteś kobietą - Twoja siła i niezależność to największe skarby. Bądź sobą i nie oglądaj się na innych! Śmiało wyrażaj siebie, ubieraj się tak jak lubisz, rób to na co masz ochotę, manifestuj swoją indywidualność, swoje poglądy i nie zmieniaj się pod wpływem krytycznych słów innych. Miej odwagę decydowania o sobie i stawiania sobie śmiałych celów i wyzwań. Liczy się niezależność i wytrwałość na ścieżce realizacji swoich marzeń.


Bluzka Betty Barclay w Kwiaty

Bluzka w Kwiaty Betty Barclay

Cena: 329,00zł

Kup w sklepie
Spodnie Jeansowe Gerry Weber

Spodnie Jeans Gerry Weber

Cena: 399,00zł

Kup w sklepie
Bluzka Betty Barclay

Bluzka Liście Betty Barclay

Cena: 249,00zł

Kup w sklepieA jeśli poszukujesz inspiracji jak odkryć w sobie „dziką kobietę”, polecamy wyjątkową książkę Clarissy Pinkoli Estés „Biegnąca z wilkami. Archetyp Dzikiej Kobiety w mitach i legendach”. Niezwykła, magiczna książka. Autorka jest dyplomowanym psychoanalitykiem szkoły Junga. Pomaga kobietom. Takim, jak ona. Błądzącym, poszukującym swojego miejsca w świecie, bezradnym, zagubionym. Kobietom, które chcą coś zmienić, o coś zawalczyć, inaczej pokierować własnym życiem. Książka magnetyczna i niepowtarzalna. Lektura obowiązkowa dla kobiet na różnych etapach życia.